Batoh Roadster

6 490 Kč
Vyprodáno Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Batoh hodící se oběma, jak divokému Romeovi, tak křehké Julii. Stylový a elegantní, přesto praktický, vyrobený z plátna a prvotřídní organické, rostlinně činěné kůže s nastavitelnými popruhy a originálním zapínáním. Vyráběn steh po stehu ručně v Kapském městě sedlářským stehem, takže vydrží opravdu dlouho. Navíc se vyrábí ve dvou barevných kombinacích, tak která by se ti hodila?  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika: 

- zapínání stahovací šňůrkou

- 4 vnější a dvě vnitřní kapsy 

- dno z organické kůže pro dlouholetou životnost

- doživotní záruka na výrobní chyby

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy
Záruka: doživotní

10413331_983769954975841_6040881465091668587_n 

Wolf & Maiden oceňovaný projekt mladého afrického návrháře Wada Rosse Skinnera vytváří produkty, které v sobě spojují čistě přírodní materiály, prastarou řemeslnou tradici a moderní design hrdě hledící do budoucnosti. Materiálem jsou africké kůže z Dračích hor, země Zuluů, kde čtvrtá generace koželuhů dodržuje prastaré techniky rostlinného činění místních kůží.

Tajemství tohoto umění je ukryto v jejich opakovaném máčení v rostlinných roztocích, které měkčí kůži a zdůrazňují přirozené kvality tohoto luxusního materiálu. Následuje ošetření přírodními oleji a pigmenty, které jsou fixovány do hloubky včelím voskem. Takto připravené kůže převážíme z provincie KwaZulu Natal do Kapského města. Zde z nich mistři sedláři vyrábí s láskou a pouze ručně kousky zasvěcené estetice obojího, jednoduchosti i okázalosti.

Každý kus ze studia W&M by měl vyprávět příběh – o textuře materiálu, který získává na významu svým používáním. Vítejte a staňte se součástí příběhu, stejně tak jako se on stane součástí Vás…

WOLF_LOGO_N_1024x1024