Batoh Wolfpack

9 490 Kč –5 %
Wolfpack 1
9 490 Kč –5 % 8 990 Kč
Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Tento ikonický, nespoutaný a krásný batoh je vyroben z puntičkářskou přesností ručně z jediného kusu rostlině činěné kůže a zdobený masivními mosaznými detaily. Efekt ukrytý ve stylu padnoucím jak ulici, tak lesní stezce, motorkáři i chodci. Typický svými nastavitelnými řemeny a vnitřním děleným prostorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika:

- vyrobeno ručně z jediného kusu 10 uncové rostlině vyčiněné sedlářské kůže

- ručně vyráběné mosazené cvočky

- nastavitelné řemeny

- vnitřní prostor rozdělen koženou přepážkou

- velkorysý prostor pro Váš 15´´ laptop

- rozměr 42 x 30 x 15 cm 

- doživotní záruka na výrobní chyby

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy
Záruka: doživotní

10413331_983769954975841_6040881465091668587_n 

Wolf & Maiden oceňovaný projekt mladého afrického návrháře Wada Rosse Skinnera vytváří produkty, které v sobě spojují čistě přírodní materiály, prastarou řemeslnou tradici a moderní design hrdě hledící do budoucnosti. Materiálem jsou africké kůže z Dračích hor, země Zuluů, kde čtvrtá generace koželuhů dodržuje prastaré techniky rostlinného činění místních kůží.

Tajemství tohoto umění je ukryto v jejich opakovaném máčení v rostlinných roztocích, které měkčí kůži a zdůrazňují přirozené kvality tohoto luxusního materiálu. Následuje ošetření přírodními oleji a pigmenty, které jsou fixovány do hloubky včelím voskem. Takto připravené kůže převážíme z provincie KwaZulu Natal do Kapského města. Zde z nich mistři sedláři vyrábí s láskou a pouze ručně kousky zasvěcené estetice obojího, jednoduchosti i okázalosti.

Každý kus ze studia W&M by měl vyprávět příběh – o textuře materiálu, který získává na významu svým používáním. Vítejte a staňte se součástí příběhu, stejně tak jako se on stane součástí Vás…

WOLF_LOGO_N_1024x1024