Dřevěné hodinky - Carbon Portal 44

Značka: Bettél
4 390 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Všechny hodinky ze studia Stuarta a Makeedy Swanových jsou inspirovány Kapským městem a jeho okolím. Tím jak město a jeho technologie prorůstají s krásnou a unikátní přírodou jihu Afriky. Právě tato estetika motivuje jejich hodinářskou práci, ve které se kombinuje tělo z afrického tvrdého dřeva kiaatu (pterocarpus angolensis), bukový ciferník, řemínek z poddajné full-grain kůže, oka z nerezové oceli, japonský strojek, leštěná spona z nerezové oceli. 

Tyto hodinky jsou vyráběny kombinací CNC obrábění a procesů prováděných ručně, které zahrnují 19 úkonů na dřevě a dalších 11 na kůži. Kompletace, která nakonec vdechne hodinkám život, vyžaduje dalších více než 30 procesů.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

PARAMETRY

Průměr: 44 mm
Tloušťka: 8,5 mm
Šířka řemínku: 22 mm
Obvod zápěstí: 160-205 mm
Tělo hodinek: masivní kiaat (pterocarpus angolensis, africké tvrdé dřevo)
Řemínek: full-grain hovězí kůže
Strojek: japonský Miyota, životnost baterie 2 roky. Baterie jednoduše vyměnitelná v jakémkoli hodinářství 
Sklíčko: tvrzené minerální sklo
Voděodolnost: pouze běžné postříkání 

 

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY
Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a ne na běžné opotřebení. Vystavení vodě, nebo nadměrné pocení při cvičení se nedoporučuje. Hodinky a řemínek nenechávejte delší dobu na přímém slunci. Hodinky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a barva na obrázku se tak může od reálného stavu někdy lišit. 
 

 

Bettel logo

Po cestě do Indonésie se mladí novomanželé Stuart a Makeeda Swanovi, rozhodli vtělit část tohoto dobrodružství a svěžesti i do svého života. Nechtěli být zaměstnanci a vytvořili vlastní business, který ztělesňoval jejich vizi harmonie, udržitelnosti a kvality. Jako typičtí obyvatelé Kapského města si nejvíce cenili rovnováhy mezi osobním a profesním životem a tak můžete potkat Stuarta, jak po práci surfuje na vlastnoručně vyrobeném prkně. Jejich životní styl se odráží i v jejich dřevěných hodinkách kombinujících vysoce kvalitní nerezovou ocel, karbonová vlákna a přírodní dřevo v produkt hodící se pro jakoukoli příležitost.

Hodinky značky Bettél nejsou pouze ekologické, ale nabízí také osobitý styl. Inženýr Stuart vyvinul odolný produkt prověřovaný a testovaný každým dnem. Jemná kůže a textura dřeva se snoubí v jedinečné harmonii. Manželé Swanovi tak naplňují svou vizi vytvářet produkty s vysokou přidanou hodnotou, které mohou být vyráběny ručně v Jihoafrické republice a vytvářet tak pracovní místa. Zároveň využívají unikátní materiály, které nabízí právě jen jih Afriky. Chtějí svou prací inspirovat k následování všechny, kteří touží svou vášeň a talent rozvíjet co nejefektivnějším způsobem. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení