Dřevěné hodinky - Ellipse 44

Značka: Bettél
4 390 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Všechny hodinky ze studia Stuarta a Makeedy Swanových jsou inspirovány Kapským městem a jeho okolím. Tím jak město a jeho technologie prorůstají s krásnou a unikátní přírodou jihu Afriky. Právě tato estetika motivuje jejich hodinářskou práci, ve které se kombinuje tělo z afrického tvrdého dřeva kiaatu (pterocarpus angolensis), bukový ciferník, řemínek z poddajné full-grain kůže, oka z nerezové oceli, japonský strojek, leštěná spona z nerezové oceli. 

Tyto hodinky jsou vyráběny kombinací CNC obrábění a procesů prováděných ručně, které zahrnují 19 úkonů na dřevě a dalších 11 na kůži. Kompletace, která nakonec vdechne hodinkám život, vyžaduje dalších více než 30 procesů.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

PARAMETRY

Průměr: 44 mm
Tloušťka: 8,5 mm
Šířka řemínku: 22 mm
Obvod zápěstí: 160-205 mm
Tělo hodinek: masivní kiaat (pterocarpus angolensis, africké tvrdé dřevo)
Řemínek: full-grain hovězí kůže
Strojek: japonský Miyota, životnost baterie 2 roky. Baterie jednoduše vyměnitelná v jakémkoli hodinářství 
Sklíčko: tvrzené minerální sklo
Voděodolnost: pouze běžné postříkání 

 

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY
Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a ne na běžné opotřebení. Vystavení vodě, nebo nadměrné pocení při cvičení se nedoporučuje. Hodinky a řemínek nenechávejte delší dobu na přímém slunci. Hodinky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a barva na obrázku se tak může od reálného stavu někdy lišit. 
 

 

Bettel logo

Po cestě do Indonésie se mladí novomanželé Stuart a Makeeda Swanovi, rozhodli vtělit část tohoto dobrodružství a svěžesti i do svého života. Nechtěli být zaměstnanci a vytvořili vlastní business, který ztělesňoval jejich vizi harmonie, udržitelnosti a kvality. Jako typičtí obyvatelé Kapského města si nejvíce cenili rovnováhy mezi osobním a profesním životem a tak můžete potkat Stuarta, jak po práci surfuje na vlastnoručně vyrobeném prkně. Jejich životní styl se odráží i v jejich dřevěných hodinkách kombinujících vysoce kvalitní nerezovou ocel, karbonová vlákna a přírodní dřevo v produkt hodící se pro jakoukoli příležitost.

Hodinky značky Bettél nejsou pouze ekologické, ale nabízí také osobitý styl. Inženýr Stuart vyvinul odolný produkt prověřovaný a testovaný každým dnem. Jemná kůže a textura dřeva se snoubí v jedinečné harmonii. Manželé Swanovi tak naplňují svou vizi vytvářet produkty s vysokou přidanou hodnotou, které mohou být vyráběny ručně v Jihoafrické republice a vytvářet tak pracovní místa. Zároveň využívají unikátní materiály, které nabízí právě jen jih Afriky. Chtějí svou prací inspirovat k následování všechny, kteří touží svou vášeň a talent rozvíjet co nejefektivnějším způsobem.