Hodinky Original Brown

1 990 Kč –5 %
Original Brown 1
1 990 Kč –5 % 1 890 Kč
Momentálně nedostupné

Jednoduché, lehké a unisex.

Etalon studia Bamboo Revolution. Extrémně lehké hodinky nestárnoucího designu z karbonizovaného bambusu a rostlině činěné kůže učiní šťastným každého milovníka přírody. Skvělé na každodenní nošení.

Řemínek: 23 cm (od přezky k poslední dírce)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Průměr: 36 mm
Ciferník: gravírovaný karbonizovaný bambus
Strojek: japonský Miyota
Řemínek: rostlině činěná hovězí kůže
Délka řemínku: 23 cm od přezky k poslední dírce
Voděodolnost: pouze běžné postříkání 
Materiál: karbonizovaný bambus
Váha: 20g

 

Záruční podmínky

Vaše bambusové hodinky mají uvnitř strojek Miyota, vyráběný z dílů té nejlepší možné kvality a poháněný vyměnitelnou baterií, která má živostnost 2-3 roky.
Hodinky jsou vyráběné z karbonizovaného bambusu, rostlině činěné kůže třídy-A a dalších přírodních materiálů, které mohou, ze své podstaty měnit svůj vzhled a vlastnosti. Součástí a půvabem tohoto produktu je, že se časem mění a opotřebovávají. Pokud s nimi budete zacházet se zvýšenou opatrností, vydrží Vám roky. Kontrolujeme a zaručujeme, že naše výrobky s sebou nenesou výrobní vady, nemůžeme ale brát zodpovědnost za nesprávné používání a péči o hodinky.
Výrobce hodinek Bamboo Revolution bere zodpovědnost:
  • Jeden rok od data zakoupení na výrobní vady, mechaniku hodinek a všech pohyblivých součástek
  • Šest měsíců od data zakoupení na materiálové vady (řemínku, sponky, sklíčka)
  • Všechny poruchy a vady, na které se vztahuje záruka, budou opraveny, nebo budou vadné díly nahrazeny novými, nebo dojde ke vrácení peněz.
Berte prosím na vědomí, že k vyřízení reklamace je nutné předložit originál, nebo kopii záručního listu s uvedeným datem nákupu a sériovým číslem hodinek a potvrzení o nákupu.  

 

Další důležité informace

  • Při prvním použití hodinek odstraňte bílou plastovou záslepku zpod nastavovacího tlačítka. Nastavte čas a stiskněte tlačítko. Vaše hodinky by měli začít tikat.
  • Bambus hodinek je poměrně jemný, pozor dávejte i u utahování řemínku. Nepoužívejte sílu. Mějte na paměti, že řemínek časem změkne a povolí.
  • Řemínek je vyroben z rostlině činěné hovězí kůže. Nepoužívejte k péči o něj parfémované přípravky, které mohou vést k podráždění kůže a poškození řemínku. Zvolte neparfémované přípravky k péči o kůži a kožené výrobky.
Zakoupením Vašich bambusových hodinek jste přispěli k africké enviromentální iniciativě „Greenpop“. Více se o ní dozvíte zde: https://greenpop.org/  

Logo

Bamboo Revolution je studio vyrábějící hodinky z přírodních materiálů, které se zrodilo jako univerzitní studijní projekt v roce 2012. Dnes rozesílá své minimalistické hodinky do celého světa. Tyto hodinky vyjadřují jasný postoj a vypráví příběh o udržitelné módě a businessu. Mantrou Amy de Castro, zakladatelky značky, je tvrzení, že forma následuje funkci, a vůdčím principem je pak jednoduchost. Hodinky jsou navržen, vyrobeny a sestaveny ručně v Kapském města na jihu Afriky. 

Naše hodinky jsou jednoduché, lehké, autentické a díky minimalistickému designu prakticky nestárnou. Díky tomu se hodí prakticky pro jakoukoli příležitost. Nemají žádné přebytečné ozdoby a detaily a díky svému původu v přírodě ladí s jakýmkoli stylem, ať už dámským, či mužským.  

Bambus je tráva, která velice rychle roste aniž by potřebovala jakékoli podpůrné prostředky. Můžete ho jíst, můžete na něm jíst, můžete ho nosit, nebo pod ním můžete jíst. Inspiruje nás svým všestranným využitím, odolností a přirozenou krásou. Proto si Amy de Castro vybrala právě bambus jako svůj klíčový materiál, který dává svou přirozenou texturou vzniknout originálním a unikátním hodinkám. 

Bamboo Revolution je zároveň hrdou značkou podporující lokální podnikání a řemesla. Chce svým dílem přispívat k uvědomělejšímu, zelenějšímu a udržitelnějšímu prostředí a business modelu. 

Production 3