Kabelka Klimt

9 900 Kč –4 % 9 490 Kč
Vyprodáno Skladem (1 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Elegantní jako zlaté filigrány, jemná jako úsměv Salome. Tato luxusní kabelka z organické kůže se může měnit přímo před Vašimi zraky. Ručně šitá a dodávaná s doživotní zárukou. Patina a stáří ji sluší a bude vždy přitahovat oko znalců oceňujících naprostou jedinečnost a originalitu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika: 

- tři možné konfigurace 

- je možné lehce rozložit a skladovat "na placato" v bavlněné tašce, která je součástí 

- ručně šitá a ručně vyráběné mosazné doplňky 

- exkluzivní japonské zipy YKK

- doživotní záruka na výrobní chyby

- rozměr: 470x260x150 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky
Záruka: doživotní

10413331_983769954975841_6040881465091668587_n 

Wolf & Maiden oceňovaný projekt mladého afrického návrháře Wada Rosse Skinnera vytváří produkty, které v sobě spojují čistě přírodní materiály, prastarou řemeslnou tradici a moderní design hrdě hledící do budoucnosti. Materiálem jsou africké kůže z Dračích hor, země Zuluů, kde čtvrtá generace koželuhů dodržuje prastaré techniky rostlinného činění místních kůží.

Tajemství tohoto umění je ukryto v jejich opakovaném máčení v rostlinných roztocích, které měkčí kůži a zdůrazňují přirozené kvality tohoto luxusního materiálu. Následuje ošetření přírodními oleji a pigmenty, které jsou fixovány do hloubky včelím voskem. Takto připravené kůže převážíme z provincie KwaZulu Natal do Kapského města. Zde z nich mistři sedláři vyrábí s láskou a pouze ručně kousky zasvěcené estetice obojího, jednoduchosti i okázalosti.

Každý kus ze studia W&M by měl vyprávět příběh – o textuře materiálu, který získává na významu svým používáním. Vítejte a staňte se součástí příběhu, stejně tak jako se on stane součástí Vás…

WOLF_LOGO_N_1024x1024