Kabelka - Picnik BAG

Značka: Khokho
2 490 Kč
Vyprodáno Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Luxusní piknikový koš je utkaný z usušených palmových listů a díky zvolenému materiálu je lehký a pevný. Koš má kožená ucha a kožené doplňky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

KHOKHO je regionální značkou, podporující hospodářský růst malého království na jihu Afriky a zároveň rozvíjející místní talenty. Součástí projektu je i spuštění výukového programu pro zpracování a práci s kůží, které je vedené italským mistrem řemeslníkem s více než 40 lety praxe s výrobou luxusních kabelek pro značky jako například Burberry, nebo Marc Jacobs. Jeho odborné znalosti jsou štědře sdíleny s celým týmem KHOKHO. Zejména mladí řemeslníci a jejich rozvoj tak naplňují závazek zapojení členů komunity a podpoření hospodářského růstu i pro další generace. Více o značce zde...

Časem může dojít k přirozenému opotřebení. Jakékoli variace v tónu nebo struktuře jsou vlastní jedinečným použitým materiálů a zdůrazňují ručně barvenou a ručně vyráběnou povahu tašky. Vyčistěte suchým hadříkem.

Materiál: přírodní vlákno - usušené palmové listy, přírodně vyčiněná kůže

Velikost: 45 cm výška - 43 cm šířka

Země původu: Swazijsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky
Záruka: 3 roky

Logo

KHOKHO – v jazyce siSwati slovo označující prababičku – je studio vyrábějící kabelky a módní doplňky se sídlem v království eSwatini, jehož cílem je oslavovat a rozvíjet tradiční řemeslné techniky. Khokho si klade za cíl podporovat řemesla s vysokou přidanou hodnotou a vytvářet produkty se specifickým a nezaměnitelným designem. Zachovat to, co prověřil čas, a zároveň v detailech neustále inovovat.  

Zaměstnanci studia jsou neustále trénováni v technikách tkaní a práce s kůží, stejně tak jako v obchodu. KHOKHO věří, že v konečném důsledku podpoří každého jednotlivce zapojeného do projektu v dosažení jeho snu. 

KHOKHO je regionální značkou, podporující hospodářský růst malého království na jihu Afriky a zároveň rozvíjející místní talenty. Součástí projektu je i spuštění výukového programu pro zpracování a práci s kůží, které je vedené italským mistrem řemeslníkem s více než 40 lety praxe s výrobou luxusních kabelek pro značky jako například Burberry, nebo Marc Jacobs. Jeho odborné znalosti jsou štědře sdíleny s celým týmem KHOKHO. Zejména mladí řemeslníci a jejich rozvoj tak naplňují závazek zapojení členů komunity a podpoření hospodářského růstu i pro další generace.   

Studio vzniklo v roce 2014 jako projekt absolventů Central Saint Martins - University Umění v Londýně Phillipy Thorne, konzultantky a designérky Sapny Shah, která pracovala pro značky jako Rag & Bone nebo Calvin Klein a tradiční tkadlenou s mnohaletými zkušenostmi v tradičním řemesle tkaní Zinhle Vilakati. 

Tradiční společnost eSwatini je matriarchální, když hlavami domácností a hlavami komunit jsou ženy. Stejně tak je i KHOKHO projektem navazujícím a rozvíjejícím ženské vlivy minulých a současných generací. Phillipa, Sapna a Zinhle sdílejí a rozvíjí starobylé techniky swazijského tkaní, předávanou staršími ženami mladší generaci.  

KHOKHO je hrdým členem sdružení SWIFT (Swaziland Fair Trade) 

Founders KHOKHO KHKHO model  Studio KHOKHO Khokho materials JABU Bag