Sada výběrových arabik Bean There

Značka: Bean There
894 Kč –16 %
Bean There Sada Arabik Zrnková káva
894 Kč –16 % 749 Kč
Momentálně nedostupné

Váháte, kterou z výběrových arabik z pražírny Bean There v Kapském městě ochutnat? Zkuste všechny a ještě ušetřete. V této testovací sadě najdete všech 6 jedno-druhových výběrových arabik, které Jonatham Williams napřímo nakupuje od svých dodavatel a praží ve své první certifikované pražírně. Skvělé jsou zejména na filtr a alternativní přípravy.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Součástí sady jsou tyto kávy: 

Burundi, Kayanza (100 g), více zde

Etiopie, Sidamo (100 g), více zde

Keňa, Nyeri (100 g), více zde

Demokratická republika Kongo, Severní Kivu (100 g), více zde

Rwanda, Musasa (100 g), více zde

Tanzanie, Kilimanjaro/Mbinga (100 g), více zde

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 0.6 kg

BeanThere logo

Jonathan Robinson, zakladatel první certifikované pražírny v Jihoafrické republice, žije svou filosofií a businessem. Sám navštěvuje své dlouhodobé dodavatele a nakupuje ty nejkvalitnější zrna na místě za spravedlivé ceny. Jeho jednodruhové výběrové arabiky následně praží v Jihoafrické republice a díky dlouhodobým kontraktům, omezenému počtu dodavatel a odrůd dovedl každou ze svých káv po stovkách hodin testování k dokonalosti. Bean There produkuje jednodruhové, optimálně pražené kávy posilující lidi dneška i planetu zítřka. Kávy, které nejsou v Africe pouze vypěstované, ale i upražené a zabalené, díky čemuž větší díl ceny zůstává v afrických regionech.   

Přímý a spravedlivý obchod znamená, že výrobci dostávají za svou kávu spravedlivou cenu bez ohledu na výkyvy na trhu, což zajišťuje rozvoj místních komunit, posílení jejich postavení a udržitelnost celého procesu.

Bean There získává nejexkluzivnější kávu na světě přímo v místech jejich produkce, Jonathan dohlíží na proces zpracování a následně své kávy v malých dávkách optimálně praží. Jeden druh, jedna sklizeň, jeden region a spokojenost na všech stranách, to vše umí káva.   

Kenya-15-1030x685