Dřevěné brýle Amelia Zebrawood

Značka: Hout Style
1 990 Kč –50 %
Dřevěné brýle Amelia zebrano
1 990 Kč –50 % 999 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta

Zebrano (Dalbergia Melanoxylon) je malý strom rostoucí v Zimbabwe a Mosambiku. Skrývá v sobě jedno z nejcennějších a nejodolnějších dřev, typické svým kontrastem mezi černým dřevem jádrovým a světlým mízním.

Dřevo je nadčasovým dílem přírody. Od semínka až po mohutný strom, živý design, který nelze uspěchat a musí mu být umožněno, aby jeho vzhled formovali živly. Stejně jako u čehokoliv skutečně krásného získává svůj tvar na základě svých životních zkušeností a prostředí. Stejně jako si nejsou identické dva stromy, každé brýle Hout Style jsou precizně ručně vyrobeny z dřevěných odřezků s unikátní barvou, vzorem i texturou. Každý ručně vyrobený kus je lehký, trvanlivý a ekologický.

Brýle z modelové řady 2019 - POSLEDNÍ KUSY!

Brýle jsou dodávány v papírové krabičce a pytlíku z mikrovlákna. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: zebrawood/zebrano (Dalbergia Melanoxylon)

Váha: 27 g 

Šířka brýlí: 150 mm

DÁMSKÉ

Hout Style Logo

Stejně jako my, mají i dřevěné brýle Hout Style mají svůj původ v Africe, kde v roce 2011 vznikly jako projekt postgraduálního studenta Chrise Elliota v Kapském městě. Původně svůj projekt pojmenoval Hout Couture. Název složený ze slov hout (afrikánsky dřevo) a couture (francouzsky šití) odkazoval na francouzskou tradici tzv. vysoké módy haute couture. Jeho brýle i název studia časem dospěly v unikátní módní doplněk, který je ekologický, neboť v sobě recykluje zbytky dřev a dýh z nábytkářských firem. Brýle Hout Style jsou také funkční díky použití chráněné technologie laminace, a díky nejkvalitnějším polarizačním, nebo UV400 čočkám. Každý kousek je unikátní díky použitému materiálu, kompletně ručnímu zpracování. V neposlední řadě jsou dřevěné brýle i luxusní díky použití těch nejkvalitnějších dřev. 

Wooden%20sunglasses%20Hout