Dřevěné brýle Madeira Rosewood

Značka: Hout Style
1 990 Kč –50 %
Dřevěné brýle Madeira rosewood
1 990 Kč –50 % 999 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta

Africké růžové dřevo (Guibourtia Coleosperma). Toto tvrdé olejnaté dřevo charakteristické růžové barvy roste výhradně v hlubokých píscích pouště Kalahari. 

Dřevo je nadčasovým dílem přírody. Od semínka až po mohutný strom, živý design, který nelze uspěchat a musí mu být umožněno, aby jeho vzhled formovali živly. Stejně jako u čehokoliv skutečně krásného získává svůj tvar na základě svých životních zkušeností a prostředí. Stejně jako si nejsou identické dva stromy, každé brýle Hout Style jsou precizně ručně vyrobeny z dřevěných odřezků s unikátní barvou, vzorem i texturou. Každý ručně vyrobený kus je lehký, trvanlivý a ekologický.

"Nesnažte se mě zaškatulkovat..." Výrazný model inspirovaný érou hippie ze 60. a 70. let. Model Madeira je vhodný pro většinu tvarů obličeje a je obtížné se s ním rozloučit, jakmile si na něj jednou zvyknete.

Brýle z modelové řady 2019 - POSLEDNÍ KUSY!

Brýle jsou dodávány v papírové krabičce a pytlíku z mikrovlákna. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: african rosewood/africké růžové dřevo (Guibourtia Coleosperma)

Váha: 32 g 

Šířka brýlí: 150 mm

DÁMSKÉ

Hout Style Logo

Stejně jako my, mají i dřevěné brýle Hout Style mají svůj původ v Africe, kde v roce 2011 vznikly jako projekt postgraduálního studenta Chrise Elliota v Kapském městě. Původně svůj projekt pojmenoval Hout Couture. Název složený ze slov hout (afrikánsky dřevo) a couture (francouzsky šití) odkazoval na francouzskou tradici tzv. vysoké módy haute couture. Jeho brýle i název studia časem dospěly v unikátní módní doplněk, který je ekologický, neboť v sobě recykluje zbytky dřev a dýh z nábytkářských firem. Brýle Hout Style jsou také funkční díky použití chráněné technologie laminace, a díky nejkvalitnějším polarizačním, nebo UV400 čočkám. Každý kousek je unikátní díky použitému materiálu, kompletně ručnímu zpracování. V neposlední řadě jsou dřevěné brýle i luxusní díky použití těch nejkvalitnějších dřev. 

Wooden%20sunglasses%20Hout