Papírové náušnice Pulp Oblong

Značka: Quazi Design
449 Kč
Vyprodáno Skladem (1 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Doron vyrábí ve svém svazijském studiu náušnice z papírové buničiny a mosazi ve třech barevných provedení: nebeská modrá, korálově růžová a černé uhlí. Jaké budou sedět právě tobě? Extravagantní, originální, jedinečné a vyráběné férovým a udržitelným způsobem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Papírová buničina orámovaná mosazným plechem v barvách: pink, black, blue. Prosím uveďte do poznámky, jakou barvu preferujete. Náušnice jsou připnuty na dárkové přání, které z tohoto doplňku udělá netradiční a naprosto originální dárek.   

quazi_design_logo_dark_retina1

Doron vytváří už od roku 2009 design pro udržitelný rozvoj se sociálním přesahem. Vytváříme zodpovědné a promyšlené produkty přeměnou vyřazených časopisů v originální šperky. Všechny naše šperky mají svůj původ ve Svazijském království v rukách místních žen, které za svou práci získávají nejen uznání a skrz něj potřebné sebevědomí, ale i spravedlivou mzdu. Každá ze sedmi zaměstnankyň quazi design má ve své rodině v průměru sedm závislých na příjmu z produkce šperků. Věříme, že tradiční řemeslo a etická produkce mohou dát vzniknout životaschopnému ekonomickému sektoru Afriky. Chceme také změnit vnímání odpadu a recyklovaných materiálů díky inovativním technikám a neotřelému designu.    

Quazi Design je hrdý na to, že mohl být zakládajícím členem SWIFT (Swazi Fair Trade). Věříme v principy férového obchodu.

Bez názvu