Kožená taška Postman Bag

6 490 Kč –15 %
the postman black perspective
6 490 Kč –15 % 5 490 Kč
Momentálně nedostupné

Postman Bag je jednou z větších kožených tašek pro každodenní potřeby, navržených v úspěšném studiu Navarre & Marchand. Díky své velikosti bude vhodným společníkem při pracovních jednáních,bale i při soukromých akcích. Je vyráběna ručně z africké kůže a snoubí v sobě prověřené sedlářské postupy. 

Nabízí dvě možnosti nošení - s koženým řemenem přes rameno, v ruce za kožené ucho.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika:

- Celokožená vyrobená z přírodní africké kůže

- Kožený řemen přes rameno (odnímatelný)

- Dvě velké kapsy oddělené koženou přepážkou

- V oddělující kožené přepážce jsou dvě tenké kapsy různé velikosti

- Rozměr 25 x 9 x 39 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg

1653723_265782050254083_475157053_n

Studio Five Past Five Design bylo založeno v roce 2013 Navarrem Ebersohnem, vystudovaným architektem z Tshwane University of Technology. Od počátku bylo jeho snem založit „one-stop-design-shop“, který by pokrýval všechny aspekty kvalitního návrhu od myšlenky, až po technologické řešení výroby.

Pro Navarra znamená design kombinaci funkčnosti, vzhledu a emocí. Proto vyrobil originální dřevěné tašky, které překlenuly propast mezi přírodou a designem. Jeho odhodlání netradičně kombinovat tradiční přírodní materiály mu získalo množství ocenění, jako například Eskom Energy Efficient Lighting Design Competition 2010; Artemide Lighting Design Competition 2012; Cobra Tap Design Competition in 2013; Vítěz v kategorii móda Samsung Inspire Design Competition 2014

Navarre je dnes rozkročen mezi svou kreativní práci ve svém studiu a přednášením na Tshwane University of Technology. Jeho studio Five Past Five Design se dnes zaměřuje na zakázkovou výrobu kožené módy a doplňků pod značkou Navarre&Marchand a výrobu experimentálního, neortodoxního autorského nábytku značky Luvarre.   

Fivepastfive-306-2