Kožená taška Smuggler

6 490 Kč –15 %
THE SMUGGLER BROWN PERSPECTIVE WITH STRAP
6 490 Kč –15 % 5 490 Kč
Momentálně nedostupné

Smuggler hraje důležitou roli, když potřebujete podporu při jednání s potenciálními partnery, nebo budoucími klienty. Jde o propracovaný kufr, který Vám zaručí úspěch. Top produkt z designérského studia Navavrra Ebersohna oceněného cenou Samsung Inspire Design 2014.

Jedná se o ručně vyráběný kufřík z nejkvalitnějších afrických přírodních materiálů za použití high technologií laserového řezání, díky nimž je ve Smuggleru celá řada malých detailů, které Vás budou ještě dlouho překvapovat.Nabízí dvě možnosti nošení - s koženým řemenem přes rameno, v ruce za kožené ucho.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika:

- Kombinace dřeva, korku, překližky a africké kůže 

- Koženým řemenem přes rameno (odnímatelný)

- Uvnitř dvě kapsy - velká a menší tenká kapsa oddělená koženou přepážkou

- Rozměr: 39 x 12 x 23 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

1653723_265782050254083_475157053_n

Studio Five Past Five Design bylo založeno v roce 2013 Navarrem Ebersohnem, vystudovaným architektem z Tshwane University of Technology. Od počátku bylo jeho snem založit „one-stop-design-shop“, který by pokrýval všechny aspekty kvalitního návrhu od myšlenky, až po technologické řešení výroby.

Pro Navarra znamená design kombinaci funkčnosti, vzhledu a emocí. Proto vyrobil originální dřevěné tašky, které překlenuly propast mezi přírodou a designem. Jeho odhodlání netradičně kombinovat tradiční přírodní materiály mu získalo množství ocenění, jako například Eskom Energy Efficient Lighting Design Competition 2010; Artemide Lighting Design Competition 2012; Cobra Tap Design Competition in 2013; Vítěz v kategorii móda Samsung Inspire Design Competition 2014

Navarre je dnes rozkročen mezi svou kreativní práci ve svém studiu a přednášením na Tshwane University of Technology. Jeho studio Five Past Five Design se dnes zaměřuje na zakázkovou výrobu kožené módy a doplňků pod značkou Navarre&Marchand a výrobu experimentálního, neortodoxního autorského nábytku značky Luvarre.   

Fivepastfive-306-2