Sada omáček Great Taste

Značka: Black Mamba
597 Kč –16 %
PSX 20200812 093733
597 Kč –16 % 499 Kč
Vyprodáno

Sada chilli omáček ze Svazijského království, která zaujala i porotce londýnské soutěže Great Taste pořádané Guild of Fine Food a označované jako "Oskar v gastronomii". 

Nejen, že nákupem tří omáček společně ušetříte 98,-, na své chilli omáčky dostanete i dárkovou krabičku Black Mamba. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení Chilli omáčky Cayenne: Kajenské chilli papričky (22%), zázvor, česnek, ocet, citronový džus, cibule, bylinky, cukr, sůl, stabilizátor (xantanová guma)  

Složení Chilli omáčky Jalapeno: Papričky jalapeno (14%), zelený pepř (14%), zázvor, česnek, ocet, citronový džus, cibule, bylinky, sůl, koření, xantanová guma 

Složení Chilli omáčky Chipotle: Voda, ocet, cibule, chipotle (sušené a uzené), česnek, třtinový cukr, sůl, černý pepř, koření, xantanová guma 

Váha: 3 x 180g

Dárkovou  krabičku zasíláme nesloženou zvlášť!! Jedině tak ochráníme skleněné chilli omáčky před rozbitím.

Halaal 

Žádná aditiva, barviva, ani konzervanty.

Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 4 měsíců.

Výrobce: Black Mamba Foods (Pty) LTD. Matsapha, Swaziland

Dovozce: Original Afrika s.r.o., Dolní Třebonín 280, 382 01, Czech Republic

Minimální trvanlivost: březen 2025

  fair_tradeGluten-free fssc22000 Halaal-certified Organic 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilli
Hmotnost: 0.55 kg

logo-1

Black Mamba je příběhem mladé lásky, která se rozrostla v mezinárodní značku potravin a první swazi-kolumbijský projekt posilující desítky svazijských rodin. Claudia se sice narodila v Kolumbii, zatímco její manžel Joe ve Svazisjkém království, ale oba je spojovala vášeň pro chilli typická pro horké hlavy z jižní hemisféry. Společně vymysleli způsob, jak tuto vášeň rozvíjet a zároveň posilovat místní komunity i planetu. Prvním pokusem, kde vyzkoušet kombinaci afrických papriček a kulumbijských receptur byl známý hudební festival Bush Fire 2010. Všech podomácku vyrobených 400 lahví bylo okamžitě vyprodáno a Joe s Claudií se pustili do práce, jejímž výsledkem je dnes továrna s certifikací FSSC22000. Nyní manufaktura zaměstnává 60 žen a mužů a odebírá úrodu chilli od takřka 40 malých svazijských farmářů. Claudiinou vizí je udělat z Black Mamba kultovní značku spojující milovníky chilli na celém světě s generacemi zkušených místních pěstitelů a ukázat všem, že na lidech i planetě záleží.