Svíčka Želva

Značka: Swazi Candels
599 Kč –17 %
Tortois
599 Kč –17 % 499 Kč
Skladem (> 5 ks)

Svíčka je vyrobena z tradičního parafínového vosku. Výroba této africké svíčky je velmi složitá. Vosk se nejprve obarví ve velkých kádích, a jakmile je ochladí, zpracuje se na tenké pláty. Tyto pláty se poté nařežou na proužky a navrství se tak, aby vytvořily požadovaný vzor. Svíčka věrně kopíruje podobu želvy. Knot má umístěný nahoře uprostřed na krunýři. Každý kus je originál, tudíž i design každé svíčky bude jiný než na fotografii.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma Swazi candels sídlící v krásném Svazijském království v jižní Africe, byla založena v roce 1982. Hlavní činností je výroba svíček jak z tradičního parafínového vosku, tak i 100% organických sójových čajových svíček.

Rozměr svíčky: 18d x 5v cm

Design: každý kus je originál, může se lišit od fotografie na obrázku (zvířecí vzory, barevné vzory).

V případě zájmu, do poznámky k objednávce napište svou preferovanou barvu/design.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dárky
Hmotnost: 0.5 kg

Firma Swazi Candels sídlící v krásném Svazijském království v jižní Africe, byla založena v roce 1982. Hlavní činností je výroba svíček jak z tradičního parafínového vosku, tak i 100% organických sójových čajových svíček. Jejich barevný, ručně vyráběný sortiment zahrnuje také voskované LED světla, čisté rostlinné glycerinové mýdla a amarula oleje.

 V současné době Swazi Candels vyváží do více jak 20 zemí a my jsme hrdí, že Vám můžeme také nabídnout jejich produkty. Odneste si prostřednictvím Original Afrika kousek afrického tepla domů.