Chilli omáčka Peri-Peri XXX Hot

Značka: Black Mamba
199 Kč
Skladem (>5 ks)

Vážně pikantní chilli omáčka!! Pálová jako čert díky smrtícímu přídavku Carolina Reapers, DOSLOVA nejpálivějších chilli papriček na Zemi. Zacházejte opatrně a nalijte na vše, co potřebuje pořádnou dávku tepla. Byli jste varováni...

Žádná aditiva, barviva, ani konzervanty.

 cayenne-chilli-sauce-heat-rating  fair_tradeGluten-free fssc22000 Halaal-certified Organic 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Citronová šťáva, ocet, chilli papička carolina reapers (11%), řepkový olej, cibule, česnek, chilli paprička birds eye (4%), směs koření, stabilizátor (xantanová guma) 

Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 4 měsíců.

Výrobce: Black Mamba Foods (Pty) LTD. Matsapha, Swaziland

Dovozce: Original Afrika s.r.o., Dolní Třebonín 280, 382 01, Czech Republic

Minimální trvanlivost: březen 2025

logo-1

Black Mamba je příběhem mladé lásky, která se rozrostla v mezinárodní značku potravin a první swazi-kolumbijský projekt posilující desítky svazijských rodin. Claudia se sice narodila v Kolumbii, zatímco její manžel Joe ve Svazisjkém království, ale oba je spojovala vášeň pro chilli typická pro horké hlavy z jižní hemisféry. Společně vymysleli způsob, jak tuto vášeň rozvíjet a zároveň posilovat místní komunity i planetu. Prvním pokusem, kde vyzkoušet kombinaci afrických papriček a kulumbijských receptur byl známý hudební festival Bush Fire 2010. Všech podomácku vyrobených 400 lahví bylo okamžitě vyprodáno a Joe s Claudií se pustili do práce, jejímž výsledkem je dnes továrna s certifikací FSSC22000. Nyní manufaktura zaměstnává 60 žen a mužů a odebírá úrodu chilli od takřka 40 malých svazijských farmářů. Claudiinou vizí je udělat z Black Mamba kultovní značku spojující milovníky chilli na celém světě s generacemi zkušených místních pěstitelů a ukázat všem, že na lidech i planetě záleží.