Olej z baobabu

299 Kč
Vyprodáno

Baobabový olej je vysoce kvalitní za studena lisovaný olej z baobabu, který vám přivážíme přímo z Jihoafrické republiky původem z Mozambiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baobabový olej od Rooibos Company je vysoce kvalitní za studena lisovaný olej z baobabu, který vám přívážíme přímo z JAR původem z Mozambiku.

Vhodný je pro pro suchou, poškozenou i problematickou pleť, kterou zvlhčuje a napomáhá ji udržovat dostatečně hydratovanou.
Má zklidňující a hojivé účinky.

Bohatý je na esenciální mastné kyseliny, jako je kyselina olejová, kyselina linolová a kyselina palmitová. Vysoká hladina β-sitosterolu, což je silný antioxidant. Bohaté na vitamíny A, D3 a E, které napomáhají omlazení kožních buněk zvýšením produkce kolagenu.

Vynikající hydratační přípravek, který proniká hluboko do stratum corneum a snižuje transepidermální ztrátu vody (TEWL), čímž chrání kožní bariéru. Silný antioxidant, který pomáhá bojovat proti stárnutí pleti a podporuje produkci kolagenu. Bohaté na vitamíny pro zklidnění pokožky a zlepšení elasticity. Lze použít jako alternativu k arganovému oleji a vyživí vlasy bez zanechání pocitu mastnoty.

Můžete si jej namíchat i do své kosmetiky.

Složení: 100% Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil

Certifikace: BIO

Původ: Mozambik

Objem: 50 ml