Sedačka Magnet

Značka: Vogel
69 490 Kč 71 490 Kč od 69 490 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

John Vogel a jeho studio usiluje o vytvoření jedinečných, vysoce kvalitních kusů, které jsou stylové, individualizovatelné, univerzální a nadčasové. Prozkoumává a vyvíjí nové a zajímavé aplikace pro tradiční řemesla a moderní technologie. Jeho jedinečnost je založena na originalitě designu, možnosti naprosté individualizace a kontextu své africké domoviny. Výrobní paradigma zahrnuje špičkovou technologii spojenou se zachováním nadstandardního laskavého ručního zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Individualizace 

Každá sedačka vzniká na zakázku v jihoafrickém Kapském městě. Je třeba si zvolit použité dřevo, povrchovou úpravu, typ, barvu a tvar použitého výpletu. Doba dodání standardně 8-12 týdnů. Požadovaná záloha 60% před zadáním do výroby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Uvedená cena je bez polštářů/sedáků, které vyrábíme v Jihoafrické republice, nebo v České republice. Sedáky mohou být kožené, látkové, nebo ze zákazníkovi látky. Dokážeme vyrobit i z exkluzivních látek Ardmore

Rozměr

205 (Š) x 82 (H) x 64 (V) cm 

Šňůry a výplet 

Šňůry pro křeslo

Syntetika a výplet

Syntetika pro křeslo

Dřevo Dřeva_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky

14021666_1027209940731834_3129466421014285858_n

O design nábytku se začal John VogeI zajímat už jako student architektury. Soustředil se při tom na objevování organičnosti a přírodou inspirovaných forem, jejichž přirozený jazyk je emotivně srozumitelný každému. Po řadě experimentů si John vybral dřevo, jako své primární medium. Dřevo je prostředníkem mezi světem umění, designu a přírodou. Navíc je, při dodržení zásad správného hospodářstvím, ekologickým a udržitelným materiálem.  

Produkty studia Vogel vznikají od návrhu až po výrobu z Woodstocku v Kapském městě. V dílně o několika málo zaměstnancích, kteří jsou pečlivě vybíráni a školeni v preciznosti ručního zpracování exkluzivního nábytku a bytových doplňků. Vogel je dnes rodinnou značkou a Johnovi v jeho práci pomáhá i žena Terri. 

John je dnes jedním z nejoceňovanějších jihoafrických designérů, jehož práce můžete obdivovat na všech kontinentech. 

JOHN-VOGEL