Papírové náušnice Sun Hoops

Značka: Quazi Design
349 Kč
Skladem (>5 ks)

Extravagantní, originální, jedinečné a vyráběné férovým a udržitelným způsobem. Každý pár ručně vyráběných náušnic ze svazijského studia quazi design je originální. Zlatá barva dodává těmto náušnicím eleganci.

Velikost náušnic: 5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky povaze použitého recyklovaného materiálu se mohou barvy lišit od vyobrazených náušnic. Náušnice jsou připnuty na dárkové přání, které z tohoto doplňku udělá netradiční a naprosto originální dárek.   

Velikost: 5 cm

quazi_design_logo_dark_retina1

Doron vytváří už od roku 2009 design pro udržitelný rozvoj se sociálním přesahem. Vytváříme zodpovědné a promyšlené produkty přeměnou vyřazených časopisů v originální šperky. Všechny naše šperky mají svůj původ ve Svazijském království v rukách místních žen, které za svou práci získávají nejen uznání a skrz něj potřebné sebevědomí, ale i spravedlivou mzdu. Každá ze sedmi zaměstnankyň quazi design má ve své rodině v průměru sedm závislých na příjmu z produkce šperků. Věříme, že tradiční řemeslo a etická produkce mohou dát vzniknout životaschopnému ekonomickému sektoru Afriky. Chceme také změnit vnímání odpadu a recyklovaných materiálů díky inovativním technikám a neotřelému designu.    

Quazi Design je hrdý na to, že mohl být zakládajícím členem SWIFT (Swazi Fair Trade). Věříme v principy férového obchodu.

Bez názvu