Černý pepř v mlýnku

Tip
199 Kč –15 %
Pepper 100g fix
199 Kč –15 % 169 Kč
Skladem (>5 ks)

Oryx Desert salt dodává na Váš stůl nejen pouštní sůl, ale také černý pepř té nejvyšší kvality.

Pepř je dodávaný ve skleněné dóze s mlýnkem. Mlýnek je keramický a velmi odolný. Po doplnění tak můžete nádobu používat neustále.

Oryx Desert Salt

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý pepř je kvetoucí réva z druhu Piperaceae, pěstovaná pro své ovoce, které se obvykle suší a používá jako koření.
Pepř od značky Oxyx Desert Salt je té nejvyšší kvality, chuťově velmi jemný.

Hmotnost balení: 55 g

Spotřeba uvedena na obale.

Dovozce: Original Afrika s.r.o

Výrobce: Oryx Desert Salt, The Village, Capricorn Park, 7945

 

beth-din-parev Halaal

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouštní sůl a koření
Hmotnost: 0.5 kg

Oryx Logo 

Když se Samantha Skyringová rozhodla v červenci 2000 ujít za 7 dní 120 km přes poušť Namib k pobřeží Skeletonu, neměla tušení, že tato zkušenost později zásadně ovlivní vznik jejího podnikání.

Během této procházky měla několik silných a pozoruhodných osobních setkání s Oryxem -  gazelou typickou pro tuto pouštní oblast. Právě tyto zážitky se okamžitě projevily v průběhu procesu vytváření nové značky pro pouštní sůl z Kalahari. Oryx se díky své výrazné barvě a majestátní přítomností stal symbolickou ikonou pro Oryx Desert Salt.

Od založení Oryx Desert Salt se firma značně vyvinula a rozšířila svou nabídku. Momentálně zásobuje jak nezávislé, tak i maloobchodní řetězce, jako jsou Woolworths, Pick ‘n ´ Pay and Checkers, a mnoho restaurací po celé zemi. My jsme hrdí, že výhradní zastoupení k distribuci Oryx Desert Salt v České Republice má právě Original Afrika.

Oryxská pouštní sůl je přírodní křišťálově bílá sůl - nerafinovaná, sušená bez přísad a konzervačních látek. Tato sůl obsahuje nezbytné přírodní minerály a stopové prvky ve správné rovnováze, aby vaše tělo vstřebalo a vše využilo pro optimální fungování, vitalitu a zdraví.

 Sklízí se udržitelným způsobem ze vzdálené a nedotčené oblasti rozlehlé pouště Kalahari v Jižní Africe. Zde se slaná voda ze starověkého podzemního jezera, napájeného podzemními toky rozloží k odpočinku na obrovských plochách. Poté se vysuší na slunci a jakmile je proces hotov, sklidí se.

Samantha Oryx