Černý pepř v mlýnku

Tip
199 Kč
Skladem (>5 ks)

Oryx Desert salt dodává na Váš stůl nejen pouštní sůl, ale také černý pepř té nejvyšší kvality.

Pepř je dodávaný ve skleněné dóze s mlýnkem. Mlýnek je keramický a velmi odolný. Po doplnění tak můžete nádobu používat neustále.

Oryx Desert Salt

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý pepř je kvetoucí réva z druhu Piperaceae, pěstovaná pro své ovoce, které se obvykle suší a používá jako koření.
Pepř od značky Oxyx Desert Salt je té nejvyšší kvality, chuťově velmi jemný.

Hmotnost balení: 55 g

Spotřebujte do: 06/2024

Batch: MFP01047

beth-din-parev Halaal

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouštní sůl a koření
Hmotnost: 0.5 kg

Oryx Logo 

Když se Samantha Skyringová rozhodla v červenci 2000 ujít za 7 dní 120 km přes poušť Namib k pobřeží Skeletonu, neměla tušení, že tato zkušenost později zásadně ovlivní vznik jejího podnikání.

Během této procházky měla několik silných a pozoruhodných osobních setkání s Oryxem -  gazelou typickou pro tuto pouštní oblast. Právě tyto zážitky se okamžitě projevily v průběhu procesu vytváření nové značky pro pouštní sůl z Kalahari. Oryx se díky své výrazné barvě a majestátní přítomností stal symbolickou ikonou pro Oryx Desert Salt.

Od založení Oryx Desert Salt se firma značně vyvinula a rozšířila svou nabídku. Momentálně zásobuje jak nezávislé, tak i maloobchodní řetězce, jako jsou Woolworths, Pick ‘n ´ Pay and Checkers, a mnoho restaurací po celé zemi. My jsme hrdí, že výhradní zastoupení k distribuci Oryx Desert Salt v České Republice má právě Original Afrika.

Oryxská pouštní sůl je přírodní křišťálově bílá sůl - nerafinovaná, sušená bez přísad a konzervačních látek. Tato sůl obsahuje nezbytné přírodní minerály a stopové prvky ve správné rovnováze, aby vaše tělo vstřebalo a vše využilo pro optimální fungování, vitalitu a zdraví.

 Sklízí se udržitelným způsobem ze vzdálené a nedotčené oblasti rozlehlé pouště Kalahari v Jižní Africe. Zde se slaná voda ze starověkého podzemního jezera, napájeného podzemními toky rozloží k odpočinku na obrovských plochách. Poté se vysuší na slunci a jakmile je proces hotov, sklidí se.

Samantha Oryx

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení