Židle Stitch

Novinka
Značka: Vogel
19 900 Kč
Na dotaz

Studio Vogel je rodinným businessem Terry a Johna Vogelových z Kapského města. Architekt John se snaží vytvářet současný design z masivního dřeva s dotykem své domoviny - Afriky. John, a vlastně i všechny jeho kousky nábytku, se snaží objevovat organické tvary inspirované přírodou, jejichž jazyk je univerzálně srozumitelný. Stejně taková je i STITCH, inspirovaná přírodou, vyrobena ručně tradičními řemeslnými postupy, z přírodních materiálů a nesoucí si, zejména ve svém výpletu, kus své africké domoviny. Možností individualizace tohoto kousku jsou obrovské. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Individualizace 

Každá židle vzniká na zakázku v jihoafrickém Kapském městě. Je třeba si zvolit použité dřevo, povrchovou úpravu a barvu použitého výpletu. Doba dodání standardně 8-12 týdnů. Požadovaná záloha 60% před zadáním do výroby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Rozměr

51 (Š) x 50 (H) x 82 (V) cm 

Šňůry 

Šňůry 2.

Dřevo Dřeva_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.9 kg

14021666_1027209940731834_3129466421014285858_n

O design nábytku se začal John VogeI zajímat už jako student architektury. Soustředil se při tom na objevování organičnosti a přírodou inspirovaných forem, jejichž přirozený jazyk je emotivně srozumitelný každému. Po řadě experimentů si John vybral dřevo, jako své primární medium. Dřevo je prostředníkem mezi světem umění, designu a přírodou. Navíc je, při dodržení zásad správného hospodářstvím, ekologickým a udržitelným materiálem.  

Produkty studia Vogel vznikají od návrhu až po výrobu z Woodstocku v Kapském městě. V dílně o několika málo zaměstnancích, kteří jsou pečlivě vybíráni a školeni v preciznosti ručního zpracování exkluzivního nábytku a bytových doplňků. Vogel je dnes rodinnou značkou a Johnovi v jeho práci pomáhá i žena Terri. 

John je dnes jedním z nejoceňovanějších jihoafrických designérů, jehož práce můžete obdivovat na všech kontinentech. 

JOHN-VOGEL