Komoda Leaf

Novinka
109 000 Kč
Na dotaz

Jeden z nejkrásnějších kousků z jihoafrického oceňovaného studia Meyer von Wielligh. Listy elegantně zakrývají praktické šuplíky a dvířka, žilkování na listech zařídila sama příroda překrásnou kresbou masivního dřeva. Umělci z města George přidali pouze dokonalé ruční zpracování a kování značky blum pro dlouhověkou životnost. 

Kolekce LEAF (v překladu "list") je inspirována organickými liniemi, které vytváří sama příroda, africké lesy a bujná vegetace prosluněné savany. Tato kolekce nabízí v každém kusu svěží siluetu s hravými, ale zároveň moderními liniemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkty z designové dílny Normana Meyera nesou ocenění: vítěz Seda/DTI technology awards 2007, Small business award in Garden Road 2010, 2011, 2012, vítěz WCFI furniture design award 2012, finalista WCFI furniture design award 2013, vítěz 100% Design Award 2015

Rozměr: 

850 x 1500 x 500 mm 

TATO KOMODA NABÍZÍ CELOU ŘADU INDIVIDUALIZACÍ A VARIANT NAPŘÍKLAD KORPUS Z DUBU A DVÍŘKA Z JASANU, NEBO KORPUS Z OŘECHU A DVÍŘKA Z JASANU, CELO OŘECHOVÉ PROVEDENÍ, KORPUS Z PLECHU A DVÍŘKA Z JASANU, NEBO KORPUS Z ČERNĚ MOŘENÉHO DUBU A DVÍŘKA Z JASANU. 

PRO KONKRÉTNÍ CENOVOU NABÍDKU SE NA NÁS PROSÍM OBRAŤTE.

Materiál: 

Dub, jasan, kiaat, ořech

Dřeva  

 

Uvedená cena zahrnuje dopravu do České Republiky včetně balení a dovozních poplatků, záleží ovšem na aktuálním kurzu.

Je možné individuálně upravit konfiguraci zakázky.

Dodací lhůta může činit 10-14 týdnů, záleží na objemu zakázky.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky

1896768_495160957256120_215677930_n

Meyer von Wielligh je dynamickým partnerstvím, které vzniklo před 15 lety, kdy se dva studenti Abrie von Wielligh a Norman Meyer setkali na Furntech, jediné centrum excelence v Jihoafrické Republice zaměřující se na design nábytku. Všechny kousky z jejich následně vzniklého studia jsou inspirovány organickými liniemi a krásou afrických stromů. Design jejich kousků se snaží vrátit dřevu jeho organickou krásu a cení si tohoto materiálu pro něj samotný.  

"Chceme redefinovat to, jak lidé vnímají luxus. Pro nás není luxus o cenovce, nedostupnosti nebo elitářství. Není o imaginárním egu ani trendech. My věříme, že skutečný luxus je nadčasový a zároveň inovativní. Je ukryt v tom, jak se cítíte, když se konkrétního produktu dotknete. Je o duši a příběhu ukrytém ve výrobku, o malých nepřesnostech, které ho dělají jedinečným, je o laskavém ručním zpracování, které vtiskne každému kousku srdce."

Produkty z designové dílny Normana Meyera nesou ocenění: vítěz Seda/DTI technology awards 2007, Small business award in Garden Road 2010, 2011, 2012, vítěz WCFI furniture design award 2012, finalista WCFI furniture design award 2013, vítěz 100% Design Award 2015, finalista MBOISA 2016 (The Most Beautiful Object in South Africa) a další.

Autoři

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení