Papírové náušnice Gemstone

Značka: Quazi Design
349 Kč
Vyprodáno

Náušnice z kolekce PAPER WOOD, která vrací papír ke svému zdroji, ke dřevu. Tyto kousky jsou ručně vyrobeny vrstvením papíru, vytvarovány, vyřezány, broušeny a lakovány. Barva náušnic vychází ze stránek časopisu, z nichž jsou vyrobeny.

Každé z náušnic jsou díky použitému materiálu a zpracování jsou neopakovatelným originálem. Jakou barvu byste rádi? Napište, prosím do poznámky k objednávce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Our-process-2021-copy

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové
Hmotnost: 0.1 kg

quazi_design_logo_dark_retina1

Doron vytváří už od roku 2009 design pro udržitelný rozvoj se sociálním přesahem. Vytváříme zodpovědné a promyšlené produkty přeměnou vyřazených časopisů v originální šperky. Všechny naše šperky mají svůj původ ve Svazijském království v rukách místních žen, které za svou práci získávají nejen uznání a skrz něj potřebné sebevědomí, ale i spravedlivou mzdu. Každá ze sedmi zaměstnankyň quazi design má ve své rodině v průměru sedm závislých na příjmu z produkce šperků. Věříme, že tradiční řemeslo a etická produkce mohou dát vzniknout životaschopnému ekonomickému sektoru Afriky. Chceme také změnit vnímání odpadu a recyklovaných materiálů díky inovativním technikám a neotřelému designu.    

Quazi Design je hrdý na to, že mohl být zakládajícím členem SWIFT (Swazi Fair Trade). Věříme v principy férového obchodu.

Bez názvu