Papírové náušnice Lapis

Značka: Quazi Design
399 Kč
Skladem (>5 ks)

Krásné africké náušnice vyrobené z kombinace papírové buničiny a kamene. Každý kousek ze svazijského studia Quazi design je originální a vyráběný férovým a udržitelným způsobem. Šperky z tohoto studia jsou vyráběné z recyklovaných módních časopisů díky čemuž jsou velmi lehké a odolné.

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky povaze použitého recyklovaného materiálu se mohou barvy lišit od vyobrazených náušnic. 

Materiál: mosazné zavěšení, papírová buničina, kamen

Velikost : 4 cm  

quazi_design_logo_dark_retina1

Doron vytváří už od roku 2009 design pro udržitelný rozvoj se sociálním přesahem. Vytváříme zodpovědné a promyšlené produkty přeměnou vyřazených časopisů v originální šperky. Všechny naše šperky mají svůj původ ve Svazijském království v rukách místních žen, které za svou práci získávají nejen uznání a skrz něj potřebné sebevědomí, ale i spravedlivou mzdu. Každá ze sedmi zaměstnankyň quazi design má ve své rodině v průměru sedm závislých na příjmu z produkce šperků. Věříme, že tradiční řemeslo a etická produkce mohou dát vzniknout životaschopnému ekonomickému sektoru Afriky. Chceme také změnit vnímání odpadu a recyklovaných materiálů díky inovativním technikám a neotřelému designu.    

Quazi Design je hrdý na to, že mohl být zakládajícím členem SWIFT (Swazi Fair Trade). Věříme v principy férového obchodu.

Bez názvu