Papírový náhrdelník Fabric gold

Značka: Quazi Design
599 Kč –16 % 499 Kč
Skladem (1 ks)

Máte rádi originalitu? Každý z ručně vyráběných náhrdelníků ze svazijského studia quazi design je originální. Jeho barvu ovlivňuje recyklovaný časopis a díky tomu nenajdete dva stejné náhrdelníky. Na africkou domovinu svých tvůrkyň odkazuje kitenge, v Africe tolik oblíbená potištěná bavlněná látka.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky povaze použitého recyklovaného materiálu se mohou barvy lišit od vyobrazeného náhrdelníku. Prosím uveďte do poznámky, jakou barvu preferujete.  

Obvod: 95 cm

Váha: 75 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové
Záruka: 2 roky

quazi_design_logo_dark_retina1

Doron vytváří už od roku 2009 design pro udržitelný rozvoj se sociálním přesahem. Vytváříme zodpovědné a promyšlené produkty přeměnou vyřazených časopisů v originální šperky. Všechny naše šperky mají svůj původ ve Svazijském království v rukách místních žen, které za svou práci získávají nejen uznání a skrz něj potřebné sebevědomí, ale i spravedlivou mzdu. Každá ze sedmi zaměstnankyň quazi design má ve své rodině v průměru sedm závislých na příjmu z produkce šperků. Věříme, že tradiční řemeslo a etická produkce mohou dát vzniknout životaschopnému ekonomickému sektoru Afriky. Chceme také změnit vnímání odpadu a recyklovaných materiálů díky inovativním technikám a neotřelému designu.    

Quazi Design je hrdý na to, že mohl být zakládajícím členem SWIFT (Swazi Fair Trade). Věříme v principy férového obchodu.

Bez názvu